Metin2 PvP Serverleri I Metin2 Pvp Serverler I Pvp Serverler

Sitemize Üye Olun Kendi Pvp Serveriniz Olsun...!

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize Üye Olun Kendi Pvp Serveriniz Olsun...!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 PvP Serverleri Forum Sitesi

Biraz(cık) Erotik Fıkralar :) Lütfen +15 :)

bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

İş/Hobiler : Metin2
    Lakap Lakap : Bar
    Rep Puanı : 1014529
    Başarı Puanı : 150
    Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

safas Biraz(cık) Erotik Fıkralar :) Lütfen +15 :)

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:17 am

Bir adamla karısı Mısır'da eski bir çarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dükkânın önünden geçerlerken satıcı içerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.
    - Satıcı "çok özel büyülü sandaletlerim var beyefendi, sizi sex te çok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler..." Adam tabi ki erkekliğe leke sürdürmemek için pek önemsememiş ama eski günleri özleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gözleri parlamış, kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gözleri büyümüş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaçmış "Aman allahım dur dur..." derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parçalayarak çıkarmaya başlamış, bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya çalışırken bağırıyormuş,
    -"Sandaletleri ters giydin lan!..."

En son bar tarafından C.tesi Ekim 16, 2010 10:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

safas Geri: Biraz(cık) Erotik Fıkralar :) Lütfen +15 :)

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:19 am

John sabah kalktığında vakit çok geçtir. Ve acele ile giyinip hemen bir taksiye atlayıp işe gider. Fakat işe geldiğinde patronu onu her zaman geç kaldığı için isten kovar. İşten kovulan John üzgün bir şekilde eve döner. Eve geldiğinde yatak odasında Karısını bir Zenci ile yatarken bulur. Ve kadın artık kendisini sevmediğini, evini ve arabasını aldığını söyleyip John'u evden kovar. İyice çaresiz kalan John sokaklarda dolaşırken kendini köprüden atıp ölmeyi düşünür. Tam köprüden atlarken bir Noel Baba gelir. Noel Baba niçin ölmek istediğini sorar. John başından geçenleri anlatır.
    - Noel Baba “ Şöyle 20 yaşında sarışın bir kadının olsun ister mi sin?
    -John “ Elbette”
    -Noel Baba “ Şöyle kendi işin, Porche ve muhteşem bir villan olmasını ister mi sin?”
    -John tereddütsüz “Tabi elbette isterim.”
    -Noel Baba “Ama bir şartım var.”
    -John “ Nedir şartın?”
    -Noel Baba “ Bir kere yapacağım!!!!” John düşünür, biraz sabredeceğim ve muhteşem şeyler kazanacağım der. Tamam der. John soyunmaya başlar ve bu işi yaparken
    -Noel Baba sorar. “ John kaç yaşındansın?”
    -John “41”
    -Noel Baba “John 41 yaşındasın ama hala Noel Baba'lara inanıyorsun!!!!!”
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:20 am

Emeklilik islemleri için uğraşan adam sigortaya şahsen başvurur. Görevli kadın yaşını doğrulatmak için bir kimlik belgesi sorunca adam ceplerini arar, tarar ve cüzdanını evde unuttuğunu fark edince durumu anlatır. Görevli kadin '' gömlek düğmelerinizi açın o zaman'' der. Şaşıran adam bir bir açar düğmeleri ve bembeyaz göğüs kılları ortaya çıkınca görevli kadın '' tamam bu gördüğüm yeterli '' yanıtıyla evrakları onaylar. Şaşkınlık içinde eve gidip emeklilik işlerini nasıl hallettiğini eşine anlatır adamcağız. Eşinden gelen yanıt bir başka olur:
    - ''Keşke pantalonunun düğmelerini açsaydın, o zaman bir de maluliyet farkı da alırdın...''
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

safas Birazcık Erotik Fıkralar :)

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:23 am

Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir KAPTAN ve üç TAYFA varmış. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasıl olduysa KAPTAN ve TAYFA'ları kurtulmuşlar. Ama sonuç olarak bir adaya düşmüşler hemde Yamyam’ların adasına . Adaya geldiklerinin ilk gününde YAMYAM'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .Soru:ÖLÜM MÜ yoksa MAKOKMU diye soru sorarlar . Ve sabaha kadar mühlet verirler . Ertesi gün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa makok mu? Tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve makok diye cevap verir. Ardından adamı bir kere yaparlar ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır. Sonunda KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve "Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum” der. Bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadar makok." Very Happy Very Happy
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:24 am

Anne ve baba çocukları anlamasın diye sevişmeye "çamaşır yıkama" demişler. Yani sevişmek istediklerinde çamaşır yıkayalım mı diyorlarmış. Bir gün baba oğlunu çağırmış ve "git anana sor bakalım çamaşır yıkayacak mıymış" demiş. Oğlu da gitmiş ve sormuş. Annesi "olmaz oğlum git babana söyle bugün yorgunum" demiş. Ertesi gün adam bir daha oğlunu çağırmış ve anana git sor demiş. Anne yine aynı cevabı vermiş. Ondan sonraki gün anne oğlunu çağırmış. "Git babana söyle bugün çamaşır yıkayabiliriz" demiş. Oğulda gitmiş babasına sormuş. Babası "yok oğlum olmaz anana söyle ben çamaşırları elde çitiledim" demiş. Very Happy
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:26 am

Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış:
    -Terbiyesiz adam ,yeter artık! –Adam “Aman bayan ne oldu ki?” – “Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be!” – Adam “Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugün aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak.”
    -Kadın “İyi de be Adam , Taksim'den Şişli'ye gelene kadar maaşına zam mı geldi? “
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:27 am

AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
    - AliCan cevabı yapıştırmış: " Baba fareleri s?ke s?ke mi öldürüyorsun?"
    gülgüglgül
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:28 am

Alican fizik dersindeymiş... Hoca bütün öğrencileri kaldırıp rutin sorular soruyormuş...
    - " Otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
    -Öğrenci: camı açarım,
    -Hoca: söyle giren havanın sürtünme katsayısı,
    -Öğrenci: bilmiyorum,
    -Hoca: otur sıfır" Bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes dökülüyor... Alican kalkmış...
    -Hoca: oğlum otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
    -AliCan: Ceketimi çıkarırım.
    -Ama oğlum çok sıcak...
    -Gömleğimi çıkarırım...
    -Oğlum çok çok sıcak...
    -Alican dayanamamış: Hocam anamı da be*erseniz size o camı açtırmam....! Very Happy Very Happy Very Happy
    bar
    bar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından bar C.tesi Ekim 16, 2010 10:33 am

Bunu Okumanızı Çook Tavsiye Ediyorum Ama +18 Lütfen Sonra Ayıp Şeyler Paylaşıyosun Demeyin Smile Buda Benim Uyarım.

Temel İle dursun 5 İla 10 yıl arasında Amerika'da yaşarlar ve orada kürkü çok pahalı bir sincap çeşidi bulurlar Türkiye'ye gelirken bundan getirip, üretip, çok zengin olmayı tasarlarlar. Dursun sincabı sırt çantasına koyar ve havaalanından içeri sokar Temel de hemen arkasından havaalanına gelir ve uçağa binerler. Bir süre sonra dursun uyur kucağında bulunan çanta yere düşer ve sincap çantadan dışarı çıkar. Hemen Temelin kucağına gelir onunla oynar ve sonra Temel sincabi öldürür.Dursun uyanıp sincabı ölmüş görünce hemen temele sinirle sorar ne oldi buna? Temel cevaplamaya başlar sincap çantadan çıktı kucağıma geldi oradan pantolonuma girdi aleti yakaladı bir sağa salladı bir sola salladı kaldırdı üzerine çıktı İndi çıktı İndi çıktı sesimi çıkarmadım. Sonra biraz aşağı indi ta*akları buldu oynadı ,tokuşturdu ceviz zannetti oynadı ellemedim.Biraz daha aşağıya indi deliği buldu yuva zannetti galiba girdi çıktı girdi çıktı yine ellemedim,ama ne zaman cevizleri yuvaya taşımaya kalktı İşte o zaman öldürdim oni.

Çok Kötü Gül

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 11:03 pm